Reklama Popup

Dziś jest

ADRZEJKI DK

 

Dnia 24 listopada 2012 roku Wspólnota Małżeństw Domowego Kościoła przy parafii Św. Rodziny w Wyszkowie zorganizowała uroczysty wieczór andrzejkowy. Dzięki życzliwości Dyrektora Zespołu Szkół Pana Zbigniewa Szczerby zabawa odbyła się w szkole.

Poszczególne kręgi na czele ze swoimi animatorami przygotowały poczęstunek: ciepłe dania, zimne przekąski i wiele innych słodkich smakołyków. Co warte podkreślenia wszystko domowej roboty.
Dziękujemy ks. Kazimierzowi Wądołowskiemu, proboszczowi naszej parafii za obecność, wygłoszone do nas słowo, duchowe wsparcie i uznanie dla prężnie rozwijającego się w nowym rejonie - Wyszków Ruchu Domowego Kościoła. 
Zabawa była wyśmienita, przy dobrej tanecznej muzyce bawiliśmy się do późnego wieczora. Dziękujemy wszystkim serdecznie za wspólną zabawę, integrację kręgów, przygotowanie poczęstunków, wspaniałą atmosferę oraz piękne udekorowanie i przygotowanie stołów.
Przypominamy wszystkim już dziś, że 30 grudnia 2012 roku odbędzie się w naszym rejonie opłatek diecezjalny z ks. biskupem.
                                                        Pozdrawiamy w Chrystusie
                               Para Rejonowa Domowego Kościoła Rejonu Wyszków

andrzejki DK.jpgandrzejki DK1.jpgandrzejki DK2.jpgandrzejki DK3.jpgandrzejki DK4.jpg
andrzejki DK5.jpgandrzejki DK6.jpgandrzejki DK7.jpgandrzejki DK8.jpgandrzejki DK9.jpg
andrzejki DK11.jpgandrzejki DK12.jpgandrzejki DK13.jpgandrzejki DK14.jpgandrzejki DK15.jpg
andrzejki DK16.jpgandrzejki DK17.jpg

dol