Reklama Popup

Dziś jest

Strona Główna

*************************************************************************************************************************

Zapraszamy na naszą nową stronę:

 sanktuariumrodziny.pl

 

*****************************************************************************************************************************************************************

Wszystkich rodziców oczekujących na narodziny dziecka poczętego serdecznie zapraszamy do naszej świątyni na Msze Święte sprawowane w Waszej intencji. Pragniemy przy boku Świętej Rodziny i przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Molla, której relikwie znajdują się w naszym kościele, prosić Boga – Dawcę Życia o opiekę dla matek i dzieci rozwijających się pod ich sercami, o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie oraz o błogosławieństwo dla rodziców. Terminarz Mszy Świętych umieszczony jest w zakładce - zapowiedzi wydarzeń. 

************************************************************************************************************************************************************

Znalezione obrazy dla zapytania zelia i ludwik martin

Wszystkich małżonków, którzy swój jubileusz małżeński obchodzą w danym miesiącu bardzo serdecznie zapraszamy na Msze Święte sprawowane w intencji jubilatów. Nasze modlitwy w intencji małżeństw kierujemy przez wstawiennictwo Świętych Małżonków Zelii i Ludwika Martin, których relikwie mamy w naszym kościele, wypraszając łaskę wytrwania w miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej na dalsze lata. Msze Święte odprawiane są w trzecią niedzielę danego miesiąca.Terminarz Mszy Świętych umieszczony jest w zakładce -zapowiedzi wydarzeń.

************************************************************************************************************************************

Znalezione obrazy dla zapytania Św. Rodzina

Małżeństwa przeżywające różnego rodzaju trudności i konflikty, myślące niejednokrotnie o rozstaniu, zapraszamy do naszej świątyni, by podczas Mszy Świętej, sprawowanej przez wstawiennictwo Świętej Rodziny, prosić o obronę sakramentalnego związku dwojga, szczególnie przed degradacją wartości nierozerwalności. Terminarz Mszy Świętych umieszczony jest w zakładce - zapowiedzi wydarzeń.

 

***********************************************************************************************************************************
 

Tych, którzy pragną potomstwa, zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo świętej żony, matki, zakonnicy a przede wszystkim wielkiej orędowniczki w sprawach trudnych i beznadziejnych – Świętej Rity. Nabożeństwo do tej niezwykłej świętej każdego 22 dnia miesiąca, zaś Msze Święte w intencji małżeństw pragnących potomstwa w wyznaczonych terminach. Terminarz Mszy Świętych umieszczony jest w zakładce - zapowiedzi wydarzeń.

***********************************************************************************************************

Za jedno z najpoważniejszych zagrożeń rodziny Św. Jan Paweł II uznawał ataki wymierzone w życie i godność jej najsłabszych członków - dzieci nienarodzonych oraz osób starszych i nieuleczalnie chorych.Modlitwa i post są najważniejszą i najskuteczniejszą bronią przeciw mocom zła. Dlatego też zachęcamy do tych chrześcijańskich praktyk w obronie rodziny i osób najsłabszych. Naszym kościele Msze Św. w tych intencjach są odprawiane w piąte niedziele miesiąca o godz. 10.30. Terminarz umieszczony jest w zakładce zapowiedzi wydarzeń. 

****************************************************************************************************************************

ZAPRASZAMY
dzieci i młodzież, która pragnie formować się w Ruchu Światło - Życie. Spotkania odbywają się w piątki w świetlicy parafialnej.
*************************************************************************************************************************************************

RODZINNE KOLĘDOWANIE!

- XIV WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK 


        W naszej parafialnej wspólnocie, 29 stycznia, po niedzielnej Mszy Świętej o godz. 17.00, odbył się XIV Wieczór Kolęd i Pastorałek.

        Najpiękniejsze polskie oraz światowe kolędy i pastorałkiw parafialnej świątyni znów rozbrzmiewały wśród zachwycającej bożonarodzeniowej scenerii, na tle pięknej szopki, a w niej żłóbka z Dzieciątkiem Jezus. Wzruszające okazuje się również to, że kolędował „cały kościół”.

        To tradycyjne przedłużenie okresu Bożego Narodzenia jest nierozerwalnie związane ze śpiewem pieśni o tej tematyce. Licznie zgromadzeni parafianie wraz z kapłanami oraz przybyłymi gośćmi, mieli możliwość wspólnego chwalenia Boga śpiewem. Wieczór kolędowy ze znawstwem i szczególną radością prowadziła Pani Danuta Deptuła. Występowali soliści, duety, rodziny, duszpasterze parafii Świętej Rodziny, Oaza Dzieci Bożych, Schola Dorosłych, chór parafialny pod opieką Pana Tomasza Śnieżaka i wielu innych uczestników.

        Niewątpliwie atmosfera stworzona przez tak liczne występy pomogła
w ponownym przeniesieniu się do Betlejem, by razem z Maryją i Józefem towarzyszyć Dzieciątku Jezus. Oprócz walorów muzycznych i pięknych dźwięków instrumentalnych, dla wielu z nas, był to czas modlitwy śpiewem.

        Wszystkim artystom serdecznie gratulujemy występów, zdolności wokalnych i umiejętności gry na instrumentach, dzięki którym ten niedzielny wieczór był świadectwem żywej wiary i pięknych polskich tradycji świątecznego kolędowania.

        Na zakończenie XIV Wieczoru Kolęd i Pastorałek ks. Kazimierz Wądołowski pogratulował pięknego wykonania przygotowanych kolęd. Serdecznie podziękował wszystkim wykonawcom. Artyści otrzymali gromkie brawa oraz drobne upominki.

        Wyjątkowy koncert! Cudowna atmosfera, wymowne słowa kolęd
i pastorałek., niecodzienna muzyka, to wzruszające przedłużenie Wieczerzy Wigilijnej oraz Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych. Czegóż trzeba więcej …Do usłyszenia za rok.

********************************************************************************************************************************************************

Jeżeli chcesz pomóc dzieciom, młodzieży i rodzinom z naszego miasta i gminy, możesz w zeznaniu podatkowym wskazać Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom w Wyszkowie, któremu Urząd Skarbowy przekaże 1% twojego należnego podatku.

nr KRS 0000227706

  i kwotę 1% w odpowiednich polach formularzy PIT-28, 36, 36L, 37, 38

dol